ČSSD zve na oslavy 1. máje a Filipojakubské noci

Poslední dubnové pondělí a první květnový den mohou lidé na Vysočině tradičně strávit ve společnosti sociální demokracie. Na mnoha místech pořádá oslavy Filipojakubské noci a 1. máje. Společenské akce jsou naplánovány v každém z okresů našeho kraje. Veřejnost má tak možnost potkat se s představiteli ČSSD na Vysočině.

• Sociální demokraté na Vysočině připravili tradiční oslavy Svátku práce a pálení čarodejnic.
  • Naplánováno je hned několik společenských akcí napříč regionem.

Poslední dubnové pondělí a první květnový den mohou lidé na Vysočině tradičně strávit ve společnosti sociální demokracie. Na mnoha místech pořádá oslavy Filipojakubské noci a 1. máje. Společenské akce jsou naplánovány v každém z okresů našeho kraje. Veřejnost má tak možnost potkat se s představiteli ČSSD na Vysočině. Chybět nebudou zástupci obecních samospráv a radní a zastupitelé Kraje Vysočina. Všichni jsou zváni. „Tímto jdeme lidem naproti, přičemž mohou příjemně strávit předmájový večer a prvomájový den,“ říká krajský předseda ČSSD Petr Krčál.

Pohodové dny s ČSSD na Vysočině:

Pálení čarodejnic

30. 4. od 18.00 hod. Havlíčkův Brod, na letním koupališti