I ve čtvrtek jedeme za vámi! Oranžová vlna se valí na Třebíčsko

• Třebíčsko se zítra zbarví dooranžova.
  • Tři zastávky tu mají naplánovány sociálnědemokratičtí kandidáti, kteří usilují o přízeň voličů v blížících se parlamentních volbách.
  • Oranžový tým se objeví před JE Dukovany, v Rouchovanech a Jaroměřicích nad Rokytnou.

Po Žďársku a Pelhřimovsku má oranžový tým namířeno na Třebíčsko. Dorazíme sem ve čtvrtek 30. září. V čele bude kandidát č. 2 na sociálnědemokratické kandidátce do parlamentních voleb na Vysočině, kterým je novoměstský starosta Michal Šmarda. Hovořit s voliči bude i další kandidát ČSSD, kterým je místostarosta Třebíče Vladimír Malý. „Vyrážíme opět po obědě, přičemž se zastavíme před JE Dukovany, v Rouchovanech a Jaroměřicích nad Rokytnou,“ přibližuje krajský předseda ČSSD Petr Krčál. Občasné tak mohou využít příležitosti potkat se s čelními představiteli sociální demokracie na Vysočině a probrat s nimi, co všechno je třeba udělat pro lepší budoucnost našeho kraje.