Jdeme do finále. Sociální demokraté udělají na Jihlavsku tečku za kontaktní kampaní

• Jihlavsko se zítra zbarví dooranžova, kde sociální demokraté udělají tečku za kontaktní kampaní.
  • Tři zastávky tu mají naplánovány sociálnědemokratičtí kandidáti, kteří usilují o přízeň voličů v blížících se parlamentních volbách.
  • Oranžový tým se objeví u Bosche, v Brtnici, Lukách nad Jihlavou a na Březinkách.

Oranžový tým míří na Vysočině do finále. Po Žďársku, Pelhřimovsku, Třebíčsku a Havlíčkobrodsku má namířeno na Jihlavsko. Dorazíme sem ve čtvrtek 6. října, tedy den před startem parlamentních voleb. „Vyrážíme opět po obědě, přičemž se zastavíme před branami největšího zaměstnavatele v regionu, kterou je firma Bosch, dále pak v Brtnici, Lukách nad Jihlavou a před Obchodním centrem  Březinky v Jihlavě,“ přibližuje krajský předseda ČSSD Petr Krčál. Občasné tak mají šanci potkat se s Martinem Hyským, Marií Kružíkovou a Janou Novákovou Hotařovou a probrat s nimi, co všechno je třeba udělat pro lepší budoucnost.