Slibovali jsme zážitek a Michal Šmarda opět nezklamal

• Novoměstský starosta a dvojka sociálnědemokratické kandidátky do parlamentních voleb na Vysočině Michal Šmarda vystoupil v Předvolební Aréně Jaromíra Soukupa.
  • Šlo o one man show, protože ostatní hosty předčil na celé čáře.
  • Říkal věci narovinu, navíc své vystoupení okořenil jasnými vzkazy pro diváky.

Čtvrteční vydání pořadu Předvolební Aréna Jaromíra Soukupa, který odvysílala TV Barrandov, se proměnila v one man show. Showmanem přitom byl novoměstský starosta a dvojka sociálnědemokratické kandidátky do parlamentních voleb na Vysočině Michal Šmarda. Nejenže říkal věci narovinu, ale u toho bouchl do stolu. Nikdo z vystupujících totiž nechtěl říci, kdo zaplatí účty za pandemii. Jediný recept přitom představila sociální demokracie. Dle Michala Šmardy účty musí smáznout nadnárodní firmy, nikoliv obyčejní lidé. Na facebookové stránce Úspěšný Kraj Vysočina je přitom k vidění sestřih toho nejlepšího z jeho vystoupení.

Záznam celého pořadu pak můžete sledovat na: https://www.youtube.com/watch?v=6dKnY-syi7o.