Třetí on-line debaty se zúčastní místopředseda ČSSD a ministr zahraničních věcí Tomáš Petříček

• Sociální demokraté na Vysočině pokračují v on-line debatách s členskou základnou.
  • V pořadí třetí se uskuteční v úterý 16. března a hlavními řečníkem bude místopředseda ČSSD a ministr zahraničních věcí Tomáš Petříček
  • Diskutovat se přitom bude nejen o zahraniční politice.

Pod facebookovou stránku ČSSD Vysočina pokračují debaty s členskou základnou. V úterý 16. března se od 18.30 hod. uskuteční beseda s místopředsedou ČSSD a ministrem zahraničních věcí Tomášem Petříčkem. Debatu bude moderovat další místopředseda ČSSD a novoměstský starosta Michal Šmarda. Diskutovat se přitom bude nejen o zahraniční politice, ale také o regionální politice, povede se také debata o dalším směřování sociální demokracie. „Členové sociální demokracie na Vysočině mají další možnost diskutovat s přední postavou naší strany, která navíc upevňuje pozici České republiky za hranicemi naší země. Jde o nelehký úkol, který však Tomáš Petříček zvládá na výbornou. Opět se těším na jistě zajímavou diskuzi,“ přibližuje krajský předseda ČSSD Petr Krčál.