Zdeňku, děkujeme! Sociální demokraté na Vysočině se loučí se Zdeňkem Vraspírem

• Středeční den zahalila zpráva o úmrtí starosty Věcova, sociálního demokrata z Vysočiny a v neposlední řadě férového chlapa Zdeňka Vraspíra.
  • Jde o velkou ztrátu pro všechny.
  • Sociální demokraté na Vysočině touto cestou vyjadřují hlubokou a upřímnou soustrast rodině.

Ve středu 17. března zemřel sociální demokrat tělem i duší Zdeněk Vraspír. Dlouholetý starosta obce Věcov na Žďársku, člen okresního předsednictva ČSSD ve Žďáru nad Sázavou a člen krajského předsednictva ČSSD Kraje Vysočina. K tomu byl také vášnivý včelař a dobrovolný hasič, pro kterého nic nebylo problém. Zdeněk Vraspír patřil k výrazným a respektovaným tvářím sociální demokracie na Vysočině. „Na Zdeňka, který mi bude nesmírně chybět, budu vzpomínat jako na člověk přímého, schopného a vždy dobře naladěného. Věcov vedl dlouhých 22 let, i to si zaslouží poklonu stejně jako množství odvedené práce, která jej vždy zdobila,“ poznamenal krajský předseda ČSSD na Vysočině Petr Krčál.